077-33333670-3 info@araxargham.com

باتری فاراتل سری Sunnyway

فاراتل نماینده انحصاری شرکت SUNNYWAY

معرفی Sunnyway

شرکت Sunnyway Battery یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های  تولید کننده باتری در جهان است. محصولات این شرکت که دارای کلیه استانداردهای زیست محیطی اجباری کشور چین و استانداردهای بین المللی UL، CE و VDS و… می باشند، در 8 سری 2 ولتی تا 36 ولتی و در بیش از 280 مدل در رنج های 0/5 آمپرساعت تا 3000 آمپرساعت تولید و عرضه    می گردند.

علاوه بر دارا بودن استانداردهای فوق الذکر، این شرکت دارای تائیدیه های فنی و کیفی از مراکز بزرگ دولتی، مراکز تحقیق و توسعه و یا دانشگاههای معتبر چین می باشد.

تحقیق و توسعه در Sunnyway

بیش از 40 كارشناس ارشد  فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر، با متوسط بیش از 10 سال تجربه در زمینه باتری  ، در این شرکت مشغول فعالیت بوده كه مقالات علمی و کاربردی بسیاری را در این زمینه منتشر کرده اند.

Sunnyway هر ساله بیش از 650/000 دلار در بخش تحقیق و توسعه (R&D) هزینه می نماید و با دانشگاه‌های معتبری چون Wuhan،Hearbin ، Huanan و… همکاری مستقیم دارد.

همکاری  مهندسین بخش تحقیق و توسعه با موسسات و دانشگاه‌های بزرگ در زمینه باتری  منجر به تولید و عرضه  متوسط بیش از 30 مدل باتری جدید در هرسال و ثبت بیش از 10 اختراع در ارتباط با تکنولوژی و تکنیک‌های تولید باتری گردیده است.

بازار باتری های سیلد اسید Sunnyway

بازار Sunnyway شامل %20 بازار داخلی و %80 تجارت با 50 کشور دیگر جهان از جمله آمریکا، برزیل، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئد، هلند، ایران، كره، تایلند، آفریقای جنوبی و… می‌باشد. در لیست مشتریان،  شرکتهایی همچون Amerson، Tyco، Delta، Europa، Steren، SAMSUNG، China mobile، China telecom، China unicom، راه‌آهن چین و… به چشم می خورند.

متوسط تولیدات سالیانه شرکت sunnyway بالغ بر بیش از 18 میلیون باتری در 4 سال گذشته بوده که در صنایع مختلف مورد نیاز از جمله یو پی اس، سیستم های سولار (انرژی خورشیدی)، برق اضطراری، هشداردهنده ها و سیستم های حفاظتی و….به کار رفته است.

كنترل كیفیت Sunnyway

مقوله کنترل کیفیت در Sunnyway آنچنان مهم است که :

  1. بیش از 118 نفر از پرسنل شرکت در این بخش مشغول به فعالیت هستند.
  2. این بخش مجهز به بیش از 25 دستگاه از  دقیق ترین و جدید ترین مجموعه ماشین‌های تست و آنالیز تجهیزات است.
  3. گواهینامه های  ISO9001:2000 ، TUV (1999)، VDS، CE و UL اخذ گردیده است.
  4. در هر مرحله  از تولید بخش اختصاصی کنترل کیفیت  مستقر گردیده است.
  5. مركز آموزش كیفیت برای آموزش ماهیانه پرسنل وجود دارد.
  6. و….

فاراتل و Sunnyway

فاراتل نماینده انحصاری شرکت Sunnyway در ایران است که باتری‌های سیلد‌اسید را با مارک و لوگوی فاراتل  در کنار محصولات خود به بازار عرضه  می نماید.

مدل های قابل فروش

12v65ah
12v100ah